Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Białawoda - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana Męcina

Męcina(Białawoda + 7 km)

135 000 zł1 000 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Gotowa budowlana widokowa w górach działka z mediami - Kanalizacja, gaz, prąd, woda, światłowód - gotowe - bez kosztowe podłączenie. Działka zlokalizowana w Beskidzie Wyspowym między.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Limanowa

Limanowa(Białawoda + 17 km)

250 000 zł2 653 m² 94,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| mamy przyjemność zaprezentować Państwu widokową działkę z uzyskanymi Warunkami Zabudowy na dom jednorodzinny. Nieruchomość położona jest na stoku góry Paproć, na pograniczu miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie

Roztoka-Brzeziny(Białawoda + 12 km)

289 000 zł13 400 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność! Do sprzedania działka budowlano- rolna o pow. około 1,34ha (sąsiadująca z lasem) oznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego symbolami: - mnu-.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Motycz

Motycz(Białawoda + 25 km)

295 000 zł1 676 m² 176,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 1676 m2 zlokalizowana w miejscowości Motycz gm. Konopnica zaledwie 12km od Lublina. Sposób zagospodarowania terenu - budowa budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Konopnica

Konopnica(Białawoda + 25 km)

285 000 zł2 200 m² 129,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży nieruchomości rekreacyjnej położonej w Konopnicy składającej się z dwóch działek o łącznej pow. 22000 m2. Działka położona jest w otoczeniu zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa Tymbark

Tymbark(Białawoda + 24 km)

115 000 zł3 680 m² 31,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 36 ar i 80 m 2 położona w miejscowości Tymbark, gmina Tymbark, powiat limanowski. Działka zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Motycz

Motycz(Białawoda + 25 km)

295 000 zł2 000 m² 147,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 2000 m2 zlokalizowana w miejscowości Motycz gm. Konopnica zaledwie 12km od Lublina. Sposób zagospodarowania terenu - budowa budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Bełżyce

Bełżyce(Białawoda + 16 km)

440 000 zł3 847 m² 114,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod handel. Usługi, przemysł, zakład przetwórstwa W bełżycach Idealna pod komis samochodowy, przychodnię, skład opału, pod działalność branży logistycznej. Polecam do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Mizgałów

Nowy Sącz(Białawoda + 11 km)

299 000 zł1 080 m² 277 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Działka budowlana 10,80 ar ul. Mizgałów, nowy Sącz Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 10,80 ar, położona w spokojnej i rozwijającej się okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Łąkta Górna

Łąkta Górna(Białawoda + 22 km)

1 599 000 zł10 010,48 m² 159,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Concept oferuje na sprzedaż działkę o powierzchni ok. 1 ha (10 010 m ), położoną w miejscowości Łąkta Górna, gmina Żegocina, województwo małopolskie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Białawoda

Białawoda,małopolskie

199 000 zł2 200 m² 90,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro az Nieruchomości prezentuje Państwu nieruchomość gruntową , położoną w miejscowości Białawoda ( gmina Łososina ). Działka budowlana, w kształcie prostokąta, o powierzchni 22.